Оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART надзвичайно стійкі до старіння

Тепер Ви можете долати довгі відстані та бути впевнені у витривалості Вашого авто, адже TOTAL QUARTZ з технологією ART гарантує максимальний захист двигуна за будь-яких умов експлуатації

Стійкість до морозів

Дізнатись більше

Моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART надзвичайно стійкі за екстремального холоду. Завдяки моторним оливам TOTAL QUARTZ з Age Resistance Technology, Ви можете забезпечити комфортний та безпечний запуск Вашого двигуна навіть серед суворої зими.

Стійкість до надвисоких температур

Дізнатись більше

Моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART надзвичайно стійкі навіть за екстримально високих температур. Це означає, що навіть посеред пустелі, або під пекучим сонцем на пляжі, Ваш двигун залишається надійно захищеним і працює в оптимальному робочому режимі.

Технологія ART

Що таке Age Resistance Technology?

Спеціально для моторних олив TOTAL QUARTZ наші інженери розробили технологію Age Resistance Technology, яка відома як ART.

Це проривна технологія: взаємодія між молекулами нафти збільшується, що створює надзвичайно стійку молекулярну структуру. Новітня технологія ART запобігає руйнуванню захисної плівки   за будь-яких умов експлуатації: екстремальні  навантаження і температури, тертя, накопичення відкладень.

Моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART захищають всі деталі Вашого двигуна для забезпечення оптимальних умов його роботи.

Переваги використання моторних олив TOTAL QUARTZ з ART технологією

Моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART спеціально розроблені для подовження терміну служби Вашого двигуна та його максимального захисту.

  • Захист від накопичення відкладень збільшився на 18%*
  • Захист від механічного зносу збільшився на 64%*

*В середньому при порівнянні з офіційно прийнятими обмеженнями тестів

Тепер Ви зможете заощадити на обслуговуванніпри цьому зберігти потужність Вашого двигуна. Обираючи моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART, Ви обираєте продуктивність та захист двигуна, які триватимуть довше.

Dirty Engine
Clean Engine
Drag
Захист від накопичення відкладень збільшився на 18% *
Захист від механічного зносу збільшився на

64% *

Share:

*В середньому при порівнянні з офіційно прийнятими обмеженнями тестів

Лінійки моторних олив з технологією ART

TOTAL QUARTZ INEO

INEO LONG LIFE 5W-30

INEO MC3 5W-30

INEO MDC 5W-30

TOTAL QUARTZ 9000

FUTURE
NFC 5W-30

ENERGY
HKS 5W-30

ENERGY
5W-40