Моторні оливи TOTAL QUARTZ:
Довга молодість вашого двигуна

Зниження обсягу двигуна без шкоди для його потужності – це основна тенденція в машинобудуванні сьогодні. Така ціль досягається за рахунок цілого ряду технічних рішень, в числі яких системи турбонаддува, де вихлопні гази використовуються для підвищення тиску повітря, що подається в двигун, що в свою чергу збільшує загальний ККД двигуна.

У більш компактних турбірованних двигунах створюється вища температура й тиск, що з часом викликає деградацію оливи та її розпад. Тертя між металевими деталями двигуна збільшується, створюючи ризик передчасного зносу двигуна.

Не всі моторні оливи однакові

В результаті більше 15 000 годин досліджень та випробувань у власних науково-технічних лабораторіях нами була розроблена технологія
ART (Ager Resistance Technology)
– Технологія захисту від зносу.

Це інноваційний прорив: взаємодія між молекулами нафти збільшується, що створює неймовірно стійку молекулярну структуру. Вона допомагає запобігти руйнуванню захисної оливної плівки та забезпечити захист, незалежно від умов експлуатації: екстремальна температура або тиск, тертя чи накопичення відкладень.


Обираючи моторні оливи TOTAL QUARTZ з ART, ви отримуєте продуктивність і надійний захист двигуна, що тривають довше


обирайте моторну олію TOTAL QUARTZ з ART
(з технологією захисту від зносу)

Оптимальна продуктивність
двигуна

В основі технології закладено посилення зв'язків між молекулами оливи, що дозволяє зберегти її стійкість до окислення, забезпечити максимальний захист двигуна та запобігти сажовим відкладенням

Максимальний захист двигуна
при будь-яких температурних режимах

Моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART надзвичайно стійкі до деградації, як при екстремально високих температурах, так і в умовах екстремального холоду

Збільшення економії
пального до 4%**

Зниження тертя між металевими частинами двигуна зменшує споживання палива, що знижує викиди в навколишнє середовище

* В порівнянні з офіційними галузевими тестами.
** Офіційні результати галузевих тестів TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20.

Дізнайтесь більше
про Технології захисту від зносу (ART)

Технологія Age Resistance Technology, відома як ART, розроблена нашими інженерами виключно для моторних мастил TOTAL QUARTZ.

Моторні оливи TOTAL QUARTZ з технологією ART надійно захищають всі деталі Вашого двигуна і забезпечують оптимальні умови для його роботи.

TOTAL QUARTZ:
Лінійка моторних олив з технологією ART

У лінійці моторних олив TOTAL QUARTZ є оливи для всіх типів двигунів з урахуванням різноманітних вимог до оливи, що використовується в них.

Складно визначитися з вибором?

Відкрийте для себе наш асортимент, щоб дізнатися, яка олива краще всього підходить для вашого двигуна.

Моторні оливи TOTAL QUARTZ
рекомендують провідні автовиробники:
випробувані на треку, доступні кожному

Моторні оливи TOTAL QUARTZ - це результат багаторічного співробітництва з автовиробниками та великий досвід, накопичений за час участі в різних автоспортивних змаганнях.

Ми створили моторну оливу, яка відповідає найвищим вимогам щодо захисту і продуктивності двигуна в будь-яких, навіть найсуворіших, умовах експлуатації.

Поширені запитання про мастила

Як правильно перевірити моторну оливу?
Детальніше
Міжнародні специфікації і класифікації моторної оливи
Детальніше
Як перевірити і замінити інші рідини?
Детальніше